RN732BTTD10R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD10R0F25
JLCPCB Part #
C4080848
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS