RN732BTTD10R0F100
MFR.Part #
RN732BTTD10R0F100
JLCPCB Part #
C4285760
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS