RN732BTTD1093C25
MFR.Part #
RN732BTTD1093C25
JLCPCB Part #
C4319413
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS