RN732BTTD1092C25
MFR.Part #
RN732BTTD1092C25
JLCPCB Part #
C7292995
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS