RN732BTTD1092A10
MFR.Part #
RN732BTTD1092A10
JLCPCB Part #
C4127748
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS