RN732BTTD1091F100
MFR.Part #
RN732BTTD1091F100
JLCPCB Part #
C4047023
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS