RN732BTTD1091F10
MFR.Part #
RN732BTTD1091F10
JLCPCB Part #
C4036779
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS