RN732BTTD1090F10
MFR.Part #
RN732BTTD1090F10
JLCPCB Part #
C4140944
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS