RN732BTTD1090B10
MFR.Part #
RN732BTTD1090B10
JLCPCB Part #
C3946723
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS