RN732BTTD1090A25
MFR.Part #
RN732BTTD1090A25
JLCPCB Part #
C3930931
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS