RN732BTTD1072D50
MFR.Part #
RN732BTTD1072D50
JLCPCB Part #
C4026520
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS