RN732BTTD1072D10
MFR.Part #
RN732BTTD1072D10
JLCPCB Part #
C4218613
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS