RN732BTTD1072B05
MFR.Part #
RN732BTTD1072B05
JLCPCB Part #
C3983731
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS