RN732BTTD1071F50
MFR.Part #
RN732BTTD1071F50
JLCPCB Part #
C4041894
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS