RN732BTTD1071F25
MFR.Part #
RN732BTTD1071F25
JLCPCB Part #
C4206201
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS