RN732BTTD1070F50
MFR.Part #
RN732BTTD1070F50
JLCPCB Part #
C4071260
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS