RN732BTTD1070A05
MFR.Part #
RN732BTTD1070A05
JLCPCB Part #
C3918240
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS