RN732BTTD1063B50
MFR.Part #
RN732BTTD1063B50
JLCPCB Part #
C3932056
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS