RN732BTTD1063A25
MFR.Part #
RN732BTTD1063A25
JLCPCB Part #
C4338287
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS