RN732BTTD1063A05
MFR.Part #
RN732BTTD1063A05
JLCPCB Part #
C4130776
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS