RN732BTTD1062B25
MFR.Part #
RN732BTTD1062B25
JLCPCB Part #
C4191539
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS