RN732BTTD1061B50
MFR.Part #
RN732BTTD1061B50
JLCPCB Part #
C4071077
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS