RN732BTTD1060F25
MFR.Part #
RN732BTTD1060F25
JLCPCB Part #
C4089760
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS