RN732BTTD1060F100
MFR.Part #
RN732BTTD1060F100
JLCPCB Part #
C4273554
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS