RN732BTTD1053D10
MFR.Part #
RN732BTTD1053D10
JLCPCB Part #
C4286117
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS