RN732BTTD1053C10
MFR.Part #
RN732BTTD1053C10
JLCPCB Part #
C3984483
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS