RN732BTTD1053B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1053B25
JLCPCB Part #
C4170701
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS