RN732BTTD1052F10
MFR.Part #
RN732BTTD1052F10
JLCPCB Part #
C3928622
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS