RN732BTTD1051D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1051D25
JLCPCB Part #
C4113824
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS