RN732BTTD1051B10
MFR.Part #
RN732BTTD1051B10
JLCPCB Part #
C4315060
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS