RN732BTTD1050F50
MFR.Part #
RN732BTTD1050F50
JLCPCB Part #
C3927923
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS