RN732BTTD1050C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1050C10
JLCPCB Part #
C4339074
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS