RN732BTTD1043D10
MFR.Part #
RN732BTTD1043D10
JLCPCB Part #
C4292968
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS