RN732BTTD1042F100
MFR.Part #
RN732BTTD1042F100
JLCPCB Part #
C4269171
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS