RN732BTTD1042D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1042D10
JLCPCB Part #
C4079918
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS