RN732BTTD1042A10
MFR.Part #
RN732BTTD1042A10
JLCPCB Part #
C4075979
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS