RN732BTTD1041D100
MFR.Part #
RN732BTTD1041D100
JLCPCB Part #
C4344633
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS