RN732BTTD1040C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1040C25
JLCPCB Part #
C4135752
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS