RN732BTTD1023A10
MFR.Part #
RN732BTTD1023A10
JLCPCB Part #
C4227570
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS