RN732BTTD1022B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1022B10
JLCPCB Part #
C3994192
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS