RN732BTTD1013A10
MFR.Part #
RN732BTTD1013A10
JLCPCB Part #
C4275190
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS