RN732BTTD1012C25
MFR.Part #
RN732BTTD1012C25
JLCPCB Part #
C4179676
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS