RN732BTTD1004C50
MFR.Part #
RN732BTTD1004C50
JLCPCB Part #
C4233735
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS