RN732BTTD1004C25
MFR.Part #
RN732BTTD1004C25
JLCPCB Part #
C4023253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS