RN732BTTD1004B50
MFR.Part #
RN732BTTD1004B50
JLCPCB Part #
C7292991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS