RN732BTTD1003F100
MFR.Part #
RN732BTTD1003F100
JLCPCB Part #
C4138579
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS