RN732BTTD1001F50
MFR.Part #
RN732BTTD1001F50
JLCPCB Part #
C6982455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS