RN732BTTD1001C25
MFR.Part #
RN732BTTD1001C25
JLCPCB Part #
C4194589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS