RN732BTTD1001B25
MFR.Part #
RN732BTTD1001B25
JLCPCB Part #
C139044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ 200V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS