RN732BTTD1001B10
MFR.Part #
RN732BTTD1001B10
JLCPCB Part #
C4025150
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS